KONST / Litografier / Färglitografi 14632101
nr 1463 2101
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 25/75, daterad 1973, hund. Färglitografi, bildmått: 86x60cm, yttermått inklusive ram: 100x72cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:35:58
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin